1. "Tort był super dziękuje serdecznie:) na pewno będę jeszcze dzwoniła :D, pozdrawiam
A."

2. "tort był piękny i przepyszny! Nigdy nie jadłam tak pysznego. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem. Bardzo Ci dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!
A. i S."

3. "Tort był przepyszny :) koleżanki się zachwycały. Wygląd też świetny-o taki nam chodziło :)
Dziękuję bardzo i na pewno jeszcze kiedyś skorzystamy z Pani usług :)"

4. "Tort byl pyyyszny i piekny! Taki jaki chcielismy!:)) baaardzo dziekuje! "

5."Bardzo dziękuję za tort, był przepyszny.
Pozdrawiam"


6. "Pani Kasiu, tort był przepyszny - dziewczęta chwaliły jasny, my natomiast ciemny. A do tego wyglądał oszałamiająco, ułożony w 5-cio stopniową piramidę.
Bardzo dziękuję za świetny dobór smaków i profesjonalne przygotowanie"

7. "Zamawialiśmy najzwyklejszy tort! Logotyp i nasze barwy znalazły się tam dzięki przenikliwości Pani Cukiernik, która skorzystała z Google'a! :-) Niebawem będziemy Ją rekomendować!był wyjątkowo dobry - jak rzadko bywa z tortami!


8. "już po urodzinach. wszyscy zachwyceni. moja córka J. stwierdziła, że "największą wadą tortów jest szkoda je kroić":) po czym ze smakiem zjadła tortowemu psu kość i głowę - trochę zostało na jutro:)
młodsza A. której to były urodziny rzuciła się na psa i oderwała mu nos piszcząc z radości. Świnki w zagrodzie były radosnym zaskoczeniem dla dziadka.
super super super
dzięki serdeczne"


9. "torty wypadly bdb, soczyste, smakowe.. itd. Domek okazał sie najlepszym deserem - smaczny jakby był Baby Jagi:)"


10. "Pani Kasiu,chiałabym podziękować za tort, był wyśmienity! Solenizant był bardzo zaskoczony Pani dziełem! Jesteśmy bardzo zadowoleni, będziemy Panią polecali wszystkim znajomym. Pozdrawiam i dziękuję".

11. "Tort  panieński był pyszny i piękny. Cały zjedzony i oczywiście każda z zaproszonych dziewczyn robiła zdjęcia dekoracji..."

12. "Ja chciałam krótko i na temat ... tort pod każdym względem rewelacja ... :) 
Dziękuję bardzo,Pozdrawiam..."